Bezdrátová stojanová rychlonabíječka

Kód zboží: CHARGER04

Moderní designová stojanová bezdrátová nabíječka pro všechny telefony podporující bezdrátovou technologii Qi – telefon stačí pouze položit na nabíječku. Pro telefony, které tuto funkci nepodporují, lze využít přijímač pro Android/iPhone. Průběh nabíjením je indikován LED diodou, takže přesně víte, kdy je Váš telefon nabitý.

 

Parametry

  • Standard bezdrátového nabíjení: Qi 1.2
  • Vzdálenost nabíjení: ≤10 mm
  • Efektivita: ≥75 %
  • Vstup: DC5V 2.0A
  • Nabíjecí výkon 5W / 10W

 

Technologie Qi

Qi je standard pro bezdrátové nabíjení pomocí elektrické indukce. Qi se skládá z napájecí podložky a z kompatibilního zařízení, u kterého je možné indukčně přenášet elektrickou energii. Jedná se o velmi chytré řešení nabíjení vašeho smartphonu. Po nabití vašeho zařízení, technologie Qi sama pozná, že je přístroj již nabitý a sníží tak svůj výkon na minimum, aby ušetřila elektrickou energii. Pokud telefon nemá integrované bezdrátové nabíjení, lze dokoupit přijímač na Android nebo iOS, který se připevní pod jeho kryt a udělá tak zařízení kompatibilní.

 

Cena je dostupná pouze na dotaz.
Bezdrátová stojanová rychlonabíječka

Vlastnosti

Barva:
Materiál: plast
Potisk: tampontisk
Rozměry: 128,5 x 68,5 x 11,5 mm

Skladové zásoby

varianty dostupné ks do 49 ks 50 - 99 ks 100 - 199 ks 200 - 299 ks od 300 ks
black 230 na dotaz 360 Kč 345 Kč 334 Kč -
Uvedené ceny jsou bez DPH a nezahrnují potisk produktu. Pro agenturní ceny se prosím přihlašte. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu cenové nabídky.