O firmě

Skupina DISKUS

ITreklama patří pod obchodní skupinu DISKUS, resp. distribuční firmu DISKUS spol. s r.o. Divize ITreklama sídlí v Praze a pobočky má v Ostravě a Bratislavě.

ITreklama
Jsme nadšenci do IT produktů, žádná novinka nám neunikne. Proto v našem portfoliu naleznete vedle tradičních reklamních předmětů jako jsou USB flash disky a power banky, také moderní reklamní předměty – bezdrátová sportovní sluchátka, bezdrátové Qi nabíječky, nabíjecí USB kabely pro všechny typy mobilních zařízení, sportovní náramky s měřením tepu a další užitečné produkty. Portfolio produktů neustále rozšiřujeme o nové a trendy produkty. Při výběru klademe důraz na přidanou hodnotu pro koncového uživatele produktu. Díky více než desetiletému působení na trhu a pečlivým kontrolám přímo ve výrobě, dodáváme produkty v 100% kvalitě. V roce 2019 jsem zvítězili v kategorii Hvězdná brána v prestižní soutěži reklamních předmětů Hvězda 3D reklamy 2019.

Distribuce DISKUS
DISKUS, spol. s r. o. působí na českém trhu více než 25 let. Původně malá firma zaměřená na distribuci přenosných paměťových médií se za dobu své působnosti transformovala v multibrandového distributora předních IT značek světových výrobců. Jádrem portfolia firmy sice zůstávají paměťové nosiče pro ukládání dat, stále větší význam ale získává prodej IT příslušenství, spotřebního materiálu a spotřební elektroniky.
Kromě B2B e-shopu, který umožňuje snadnou orientaci v sortimentu a objednávání, poskytuje naše firma svým zákazníkům marketingovou podporu a nástroje pro rozvíjení vlastního obchodování. Hlavní devizou společnosti je zvládnutá logistika, zkušenosti se zahraničním obchodem a dlouhodobé obchodní kontakty s hlavními světovými dodavateli. V podnikání důsledně zastáváme ekologické principy a podporujeme recyklaci veškerého technického odpadu.
www.diskus.cz

DISKUS Datamedia&Storage
Kromě distribuce datových médií také poskytujeme řadu s nimi spojených služeb. Patří mezi ně degaussing – bezpečné a trvalé mazání dat, destrukce datových médií, záchrana dat a etiketování datových pásek.
www.dataprofi.cz