O firmě

Skupina DISKUS

ITreklama patří pod obchodní skupinu DISKUS, resp. distribuční firmu DISKUS spol. s r.o. Kromě divize ITreklama se sídlem v Praze a pobočkou v Ostravě a Bratislavě, se pod skupinou DISKUS nachází také servisní společnost Dataservis group, spol. s r.o.

ITreklama – Chytré reklamní předměty pro každého
ITreklama vznikla v roce 2007 jako divize pod skupinou DISKUS. ITreklama nabízí široké portfolio USB produktů vhodných pro reklamní účely. Naší specialitou je výroba zcela individuálně, podle přání zákazníka tvarovaných reklamních USB flash disků. V portfoliu ITreklamy dále naleznete příslušentství pro mobilní telefony a PC – power banky, nabíječky, datové kabely, fitness náramky, sluchátka, bluetooth repráčky, VR brýle, myši, klávesnice a další produtky. Speciálním produktem, který v poslední době nachází stále větší uplatnění, jsou na míru vyráběné video brožury. Portfolio produktů neustále rozšiřujeme o novinky a trendy v IT produktech. Nejnovějším přírůstkem jsou značkové předměty z porfolia distribuční firmy Diskus – brašky, batohy a pouzdra značky Port Designs, externí harddisky Verbatim/Freecom a power banky.

Distribuce DISKUS
DISKUS, spol. s r. o. působí na českém trhu více než 25 let. Původně malá firma zaměřená na distribuci přenosných paměťových médií se za dobu své působnosti transformovala v multibrandového distributora předních IT značek světových výrobců. Jádrem portfolia firmy sice zůstávají paměťové nosiče pro ukládání dat, stále větší význam ale získává prodej IT příslušenství, spotřebního materiálu a spotřební elektroniky.
Kromě B2B e-shopu, který umožňuje snadnou orientaci v sortimentu a objednávání, poskytuje naše firma svým zákazníkům marketingovou podporu a nástroje pro rozvíjení vlastního obchodování. Hlavní devizou společnosti je zvládnutá logistika, zkušenosti se zahraničním obchodem a dlouhodobé obchodní kontakty s hlavními světovými dodavateli. V podnikání důsledně zastáváme ekologické principy a podporujeme recyklaci veškerého technického odpadu.
www.diskus.cz

DISKUS Datamedia&Storage
Kromě distribuce datových médií také poskytujeme řadu s nimi spojených služeb. Patří mezi ně degaussing – bezpečné a trvalé mazání dat, destrukce datových médií, záchrana dat a etiketování datových pásek.
storage.diskus.cz

Dataservis group – expresní výroba CD, DVD, Blu-Ray, výroba vinylových desek a expresní tisk
Hlavním zaměřením DSG je výroba CD, DVD a Blu-Ray, potisk prázdných CD-R a DVD-R, kompletace disků, výroba tiskovin a průmyslová vypalování/ kopírování na nová paměťová media. Věnujeme se také výrobě vinylových desek. Zajišťujeme malonákladovou výrobu, provozujeme vlastní tiskárnu a balírnu.
www.dsg.cz