Reklamní předměty, které využijete.

FAQ

Jakým způsobem mohu zboží objednat?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Zboží můžete objednat nejlépe e-mailem, telefonicky nebo na webu (v poptávkovém formuláři na daném produktu).

Co mám uvést v poptávce?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

V poptávce uveďte typ a kód produktu, počet kusů, kapacitu, typ potisku, barvu, balení a nahrání dat. Důležitá jsou první tři kritéria - typ produktu/kód, počet kusů, kapacita. Popřípadě nám pošlete svou představu nebo specifikujte kategorii, do které by produkt spadal (např. luxusní USB, Power banky s USB apod.).

Výhody registrace na webu?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Registrací na webu www.itreklama.cz získáte hned několik výhod. Jako zaregistrovaný uživatel máte přístup k online ceníkům, prezentacím, newsletterům a dalším propagačním materiálům. Také získáte nadstandardní funkce webu, které vám usnadní práci.

Minimální množství pro objednávku?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Minimální množství uvádíme orientačně 50 ks, je závislé na typu produktu. Informaci naleznete na detailech vybraných produktů, případně nás můžete kontaktovat.

Mohu si objednané zboží vyzvednout osobně?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Ano, zboží si můžete vyzvednout osobně na našich pobočkách v Praze nebo Ostravě.

Kam lze zboží doručit?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Vámi objednané zboží doručíme kamkoliv po České republice i Slovensku. Spolupracujeme s kurýrní službou DPD. Na Slovensko doručíme objednané zboží ze skladových zásob do 4 pracovních dní. Zboží doručíme i do jiných států mimo ČR a SK.

Jaký je formát tiskových dat?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Tisková data zasílejte v křivkách, tj. ve formátech *.ai, *.eps nebo otevřeném *.pdf.

Jaké je doba dodání k zákazníkovi?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Standardní doba dodání objednaného zboží je 3–4 týdny (včetně potisku) od schválení korektury. Skladové zásoby dodáváme do 24 hodin, včetně potisku do 48 hodin. Doba dodání na Slovensko je u skladových zásob do 4 pracovních dní.

Co to je nahrávání dat?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Na paměťová zařízení Vám můžeme nahrát Vámi požadovaná data – textové soubory, prezentace, videa, hudbu apod. Navíc z našich služeb si můžete vybrat nahrání dat nesmazatelně nebo s heslem pro otevření souboru (předcházíte tím zneužití dat). Pro tyto účely vlastníme speciální přístroj, který dokáže vytvořit identický obraz disku na 40 vnitřních pamětích zároveň – díky tomu lze nahrát i velké zakázky během relativně krátké chvíle. Od nás získáte 100 MB nahrání dat zdarma.

Jaké balení nabízíte?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Standardně je objednané zboží baleno v PE sáčku. Navíc si můžete vybrat z různých druhů balení, nabídka je široká. Nabízíme dárkové frame boxy, plastové, papírové, kovové krabičky nebo různě barevné sáčky.

Co je to USB flash disk?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

USB Flash Disk nebo také USB Flash paměť, USB klíč, fleška, usbéčko, je paměťové zařízení, které je používané jako náhrada za zastaralejší paměťové přenašeče (disketa, CD). USB Flash Disk je vybaven pamětí, díky které uchová vaše data i při odpojení napájení. Toto zařízení slouží k zálohování a přenášení dat mezi počítači a dalšími mobilními zařízeními. V dnešní době je k dostání i USB Flash Disk s kapacitou 1 TB.

Jak mohu předcházet přenášení virů z USB flash pamětí do počítače?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

Šíření počítačových virů může být, stejně jako v minulosti na disketách, hrozbou i přes USB flash disky. Ale i přenášení virů se dá předcházet. Jednou z možností je aktuální verze antiviru na Vašem. Antivir zkontroluje obsah na Vašem USB Flash disku a zabrání jeho dalšímu šíření.

Jaký je rozdíl mezi USB 2.0 a USB 3.0?
Zobrazit odpověď Skrýt odpověď

USB 3.0. je nástupcem USB 2.0. Rozhraní USB 2.0 bylo vyvinuto v roce 2000, USB 3.0. v roce 2008, tedy 8 let zkoumání a vyvíjení, jak zvýšit rychlost přenosu dat. Rozdíl je tedy v rychlosti, kdy USB 2.0 dosáhne max. rychlosti 480 Mbps a USB 3.0 max 4 800 Mbps (10x rychlejší).