Reklamní předměty, které využijete.

O nás

Skupina DISKUS

ITreklama patří pod obchodní skupinu DISKUS, resp. distribuční firmu DISKUS spol. s r.o. Divize ITreklama sídlí v Praze a pobočky má v Ostravě a Bratislavě.

ITreklama
Jsme nadšenci do IT produktů, žádná novinka nám neunikne. Proto v našem portfoliu naleznete vedle tradičních reklamních předmětů jako jsou USB flash disky a power banky, také moderní reklamní předměty – bezdrátová sportovní sluchátka, bezdrátové Qi nabíječky, nabíjecí USB kabely pro všechny typy mobilních zařízení, sportovní náramky s měřením tepu a další užitečné produkty. Díky více než desetiletému působení na trhu a pečlivým kontrolám přímo ve výrobě, dodáváme produkty v 100% kvalitě. V roce 2019 jsem zvítězili v kategorii Hvězdná brána v prestižní soutěži reklamních předmětů Hvězda 3D reklamy 2019, v roce 2020 jsme obsadili třetí příčku.

Distribuce DISKUS
DISKUS, spol. s r. o. působí na českém trhu více než 30 let. Původně malá firma zaměřená na distribuci přenosných paměťových médií se za dobu své působnosti transformovala v multibrandového distributora předních IT značek světových výrobců. Jádro portfolia firmy tvoří IT příslušenství a spotřební elektronika. Hlavní devizou společnosti je zvládnutá logistika, zkušenosti se zahraničním obchodem a dlouhodobé obchodní kontakty s hlavními světovými dodavateli. V podnikání důsledně zastáváme ekologické principy a podporujeme recyklaci veškerého technického odpadu. Jsme rodinným podnikem a to nejen dle definice schválené vládou ČR, ale také přístupem k našim zaměstnancům i obchodním partnerům. Klademe důraz na tradici a budování přátelských vztahů založených na důvěře a vzájemném respektu.  
www.diskus.cz

DISKUS Datamedia&Storage
Kromě distribuce datových médií také poskytujeme řadu s nimi spojených služeb. Patří mezi ně degaussing – bezpečné a trvalé mazání dat, destrukce datových médií, záchrana dat a etiketování datových pásek.
www.dataprofi.cz

Rodinný podnik