Potisk

Nabízíme potisk vámi vybrané plochy – ať se jedná o USB Flash Disky, krabičky, PC myši a mnoho dalších. Je jen na Vás, zda chcete umístit na produkt své logo, obrázek nebo fotografii – zajistíme vše potřebné a věříme, že i vy budete naším dalším spokojeným zákazníkem.

Doporučujeme, v rámci zachování rychlosti dodání, vybrat pro modely skladem gravírování laserem, digitální UV tisk nebo tampon tisk.

 

Tampontisk

Také nazývaný jako tamponový tisk nebo přímý tisk, jen stále nejvíce používaným řešením na trhu. Inkoust je tisknutý přes síto na povrch výrobku.

Přímý potisk barvami je v současné době nejžádanější metodou potisku. My obvykle používáme termín “tamponový tisk“, ale existují i jiné různé metody tisku v závislosti na produktu. Toto řešení vám umožní tisknout loga až 4 barvami, více barev je možné tisknout, ale vždy v závislosti na vašem logu. Potisk touto metodou je vhodný na kovové, dřevěné a plastové. Při potisku používáme Pantone barvy:

  •         pantone nabízí systém vzorkovníků, takže vám zaručíme dosažení vámi vybraného odstínu barvy,
  •         široký výběr barev,
  •         využití Pantone barev vám zaručí stejnou barvu na výstupu – 100% přesnost.

 

Laserové gavírování

Při objednávce nad 100 ks nabízíme gravírování laserem zdarma!

Laserové gravírování je velmi oblíbenou metodou potisku. Při gravírování dochází k vypálení obrázku laserovým paprskem. Výhodou této metody jsou ostrá a do detailu propracovaná loga a trvanlivost vytvořeného vzoru, který se z povrchu předmětu prakticky nesmaže. Laserové gravírování lze použít na kovové, dřevěné, gumové, plastové a skleněné materiály.

 

Pro skladové zásoby nabízíme další možnosti gravírování laserem! 

Pro již vyrobené modely (skladové zásoby), jsme schopni zajistit gravírování laserem, a to čtyřmi možnými druhy laserování – Standardní, Stříbrný laser s čištěním, Kalený a Hloubkový kalený laser. Rozdíl mezi jednotlivými metodami je v délce působení laseru – čím déle je daný předmět vystaven laseru, tím tmavšího odstínu je dosaženo.

Standardní Stříbrný laser s čištěním Kalený laser Hloubkový kalený laser
       

 

Digitální tisk

Jedná se o metodu celoplošného plnobarevného potisku CMYKovými barvami. Potisk touto metodou je vhodný pro grafické prvky a loga s barevnými přechody a náročnějšími obrazci včetně fotografických prvků. Tisková strana by měla být dostatečně velká a plochá. To je důvod, proč doporučujeme tuto metodu na některé produkty – USB Flash disky ve tvaru kreditních karet jsou ideální!

  •          možnost barevného, matného nebo lesklého vzhledu,
  •          nesmazatelné provedení,
  •          velmi kvalitní metoda.

 

Ražba do kůže

Ražba do kůže je ideální pro zákazníky, kteří hledají luxusní a originální vzhled pro své USB Flash disky. Metoda se využívá u kožených povrchů, kdy je logo do povrchu vyraženo speciální matricí. Při ražbě nedochází ke změně barvy materiálu. Výsledkem použití této metody jsou luxusně působící, kvalitní a neodstranitelná loga.

 

Logoprint

Logoprint je metodou, která používá samolepící etikety. Je vhodný pouze na některé modely. Na tyto etikety je vámi vybraný obrázek, logo či fotografie vytištěn a následně pokryt dvousložkovou pryskyřicí. Logo pak působí trojrozměrně. Jedná se o velmi originální formu potisku.

  

Digitální UV tisk

Digitální UV tisk je oblíbený pro relativně nízkou cenu a zároveň vysokou kvalitu tisku s maximálním rozlišením. S UV technologií jí možno tisknout i velmi malé texty o rozlišení např. 6bodů nebo čárové kódy. Rozdíl mezi nabízeným digitálním potiskem a UV tiskem spočívá ve vyšším rozlišení, nižší ceně a potisk je odolnější proti slunečnímu záření. Tato metoda je vhodná pro potisk plastových, pogumovaných, skleněných a dřevěných povrchů.

  •          poměr vysoká kvalita/nízká cena,
  •          vysoká ostrost,
  •          téměř fotografická kvalita,
  •          odolnost potisku.