Potisk

Nabízíme potisk vámi vybrané plochy – ať se jedná o USB Flash Disky, krabičky, PC myši a mnoho dalších. Je jen na Vás, zda chcete umístit na produkt své logo, obrázek nebo fotografii – zajistíme vše potřebné a věříme, že i vy budete naším dalším spokojeným zákazníkem.

Doporučujeme, v rámci zachování rychlosti dodání, vybrat pro modely skladem gravírování laserem, digitální UV tisk nebo tampon tisk.

 

Tampontisk

Při objednávce nad 100ks nabízíme tampon tisk do 3 barev zdarma!

Také nazývaný jako tamponový tisk nebo přímý tisk, jen stále nejvíce používaným řešením na trhu. Inkoust je tisknutý přes síto na povrch výrobku.

Přímý potisk barvami je v současné době nejžádanější metodou potisku. My obvykle používáme termín “tamponový tisk“, ale existují i jiné různé metody tisku v závislosti na produktu. Toto řešení vám umožní tisknout loga až 4 barvami, více barev je možné tisknout, ale vždy v závislosti na vašem logu. Potisk touto metodou je vhodný na kovové, dřevěné a plastové. Při potisku používáme Pantone barvy:

  •         pantone nabízí systém vzorkovníků, takže vám zaručíme dosažení vámi vybraného odstínu barvy,
  •         široký výběr barev,
  •         využití Pantone barev vám zaručí stejnou barvu na výstupu – 100% přesnost.

 

Laserové gavírování

Při objednávce nad 100 ks nabízíme gravírování laserem zdarma!

Laserové gravírování je velmi oblíbenou metodou potisku. Při gravírování dochází k vypálení obrázku laserovým paprskem. Výhodou této metody jsou ostrá a do detailu propracovaná loga a trvanlivost vytvořeného vzoru, který se z povrchu předmětu prakticky nesmaže. Laserové gravírování lze použít na kovové, dřevěné, gumové, plastové a skleněné materiály.

 

Pro skladové zásoby nabízíme další možnosti gravírování laserem! 

Pro již vyrobené modely (skladové zásoby), jsme schopni zajistit gravírování laserem, a to čtyřmi možnými druhy laserování – Standardní, Stříbrný laser s čištěním, Kalený a Hloubkový kalený laser. Rozdíl mezi jednotlivými metodami je v délce působení laseru – čím déle je daný předmět vystaven laseru, tím tmavšího odstínu je dosaženo.

Standardní Stříbrný laser s čištěním Kalený laser Hloubkový kalený laser
       

 

Digitální tisk

Jedná se o metodu celoplošného plnobarevného potisku CMYKovými barvami. Potisk touto metodou je vhodný pro grafické prvky a loga s barevnými přechody a náročnějšími obrazci včetně fotografických prvků. Tisková strana by měla být dostatečně velká a plochá. To je důvod, proč doporučujeme tuto metodu na některé produkty – USB Flash disky ve tvaru kreditních karet jsou ideální!

  •          možnost barevného, matného nebo lesklého vzhledu,
  •          nesmazatelné provedení,
  •          velmi kvalitní metoda.

 

Ražba do kůže

Ražba do kůže je ideální pro zákazníky, kteří hledají luxusní a originální vzhled pro své USB Flash disky. Metoda se využívá u kožených povrchů, kdy je logo do povrchu vyraženo speciální matricí. Při ražbě nedochází ke změně barvy materiálu. Výsledkem použití této metody jsou luxusně působící, kvalitní a neodstranitelná loga.

 

Logoprint

Logoprint je metodou, která používá samolepící etikety. Je vhodný pouze na některé modely. Na tyto etikety je vámi vybraný obrázek, logo či fotografie vytištěn a následně pokryt dvousložkovou pryskyřicí. Logo pak působí trojrozměrně. Jedná se o velmi originální formu potisku.

  

Digitální UV tisk

Digitální UV tisk je oblíbený pro relativně nízkou cenu a zároveň vysokou kvalitu tisku s maximálním rozlišením. S UV technologií jí možno tisknout i velmi malé texty o rozlišení např. 6bodů nebo čárové kódy. Rozdíl mezi nabízeným digitálním potiskem a UV tiskem spočívá ve vyšším rozlišení, nižší ceně a potisk je odolnější proti slunečnímu záření. Tato metoda je vhodná pro potisk plastových, pogumovaných, skleněných a dřevěných povrchů.

  •          poměr vysoká kvalita/nízká cena,
  •          vysoká ostrost,
  •          téměř fotografická kvalita,
  •          odolnost potisku.