Ohlednutí za veletrhem Reklama Polygraf 2017

Ve dnech 24.4. až 26.4. 2017 se uskutečnil již 24. ročník mezinárodního veletrhu REKLAMA POLYGRAF. Moderní a atraktivní expozice českých i zahraničních firem, výrobců a dodavatelů z oblasti reklamy a komunikace nabízí pod jednou střechou výstaviště PVA EXPO PRAHA prostor pro setkání osobností z oboru, ukázky nejnovějších trendů, výrobní postupy a moderní řešení reklamní komunikace. Veletrh je zaměřen na technologie a materiály pro výrobu reklamy, singmaking, polygrafii, 3D tiskárny, POP i POS materiály, dárkové a reklamní předměty a související služby.

Veletrh REKLAMA POLYGRAF je jedinou akcí tohoto typu v České republice. Není proto divu, že se jí každoročně účastní tisíce návštěvníků z řad zadavatelů, reklamních agentur, výrobců reklamy a dalších firem. Letošní ročník nabízí nejen největší hráče na českém trhu, ale také mnohem více zahraničních vystavovatelů z Polska, Německa, Rakouska, Itálie či Bulharska.

ITreklama se zúčastnila a představila své novinky na poli reklamních předmětů a mj. pro vás také připravila krátké ohlédnutí za celým veletrhem: